INFORMĀCIJA PAR IZBRAUKUMIEM UN MĀJAS VIZĪTĒM

Vaivaru Tehnisko palīglīdzekļu centrs nodrošina klientu apkalpošanu ne tikai pastāvīgajās klientu apkalpošanas vietās Rīgā, Kuldīgā un Rēzeknē, bet arī izbraukumos visā Latvijas teritorijā. 

Izbraukumu punktos kartē norādītajās pilsētās tā norises dienā ir iespējams iesniegt dokumentus un saņemt konsultāciju bez iepriekšēja pieraksta. Bet, ja vēlaties saņemt tehnisko palīglīdzekli izbraukuma punktā, par to ir jāinformē vēlākais vienu darbadienu pirms izbraukuma dienas, zvanot uz attiecīgā centra kontakttālruni, kas organizē izbraukumu (Rīgas, Rēzeknes vai Kuldīgas). Informāciju par vienreizējo iemaksu tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai varat atrast sadaļā “maksājumi”. Izbraukumu grafiku varat atrast zemāk. Izbraukumi uz konkrētām vietām tiek plānoti atbilstoši klientu pieprasījumam. Grafiks tiek atjaunināts katra mēneša sākumā. 

2019. gadā 143 izbraukumos tika apkalpoti 2302 klienti, vēl 598 klienti apkalpoti 592 mājas vizītēs.

2018. gadā 134 izbraukumos tika apkalpots 1821 klients, vēl 425 klienti apkalpoti mājas vizītēs.

Mājas vizīti ir iespējams pieteikt uz jebkuru vietu Latvijas teritorijā. Mājas vizīte ir maksas pakalpojums. Maksa par mājas vizīti ir EUR 8,67 + ceļa izdevumi EUR 0,46 par katru kilometru. Ceļa izdevumi tiek aprēķināti no tuvākā apkalpošanas punkta (tie atrodas kartē norādītajās pilsētās) līdz Jūsu dzīvesvietai. 

ATCERIETIES! Mājas vizītē vai izbraukuma punktā par pakalpojumu ir iespējams norēķināties tikai skaidrā naudā.

 

Valsts SIA “NRC “Vaivari”” Vaivaru Tehnisko palīglīdzekļu centrs rīko izbraukumus

Saistībā ar valstī noteiktajiem pastiprinātiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem, Vaivaru Tehnisko palīglīdzekļu centrs (VTPC) pārtrauc mājas vizītes un izbraukumus!

Izbraukumi uz pakalpojumu sniegšanas vietām ārpus filiālēm, notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta! Lūdzu, skatīt augstāk karti ar iespējamām izbraukuma vietām.

Pierakstīties var, zvanot pa tālruni uz attiecīgo VTPC filiāli:
Rīga: 67552350,
Kuldīga: 63320727,
Rēzekne: 64622273.